Ahşap Bahçe Çiti

Ahşap Bahçe çiti konusunda siparişleriniz için fabrikamızla iletişime geçiniz.

Bahçenizin kenarlarını tamamen çevirmek için kullanacağınız Ahşap bahçe çiti çeşitlerine bahçe dekorasyon modelleri arasında yer alan bahçe çitleri kategorisinden anında ulaşabilirsiniz.

Kategori içerisinde demir tel örgüden üretilmiş olan dekoratif çitleri, galvaniz çitleri, ahşap kenar çitlerini, saksı şeklinde çitleri ile beraber plastik kenar çiti çeşitlerini kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Farklı malzemelerden üretilmiş olan çit çeşitlerinin uzunluklarını ve boyutlarını ürün sayfalarından öğrenerek bahçe çitleri ve fiyat koşulları hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Ahşap Deck

Deck imalatında malzeme seçimi ve uygulama çözümleri son derece önemlidir.

DemArt Dizayn, deck ürünlerinde sorunları minumuma indiren Thermowood çam, thermowood dişbudak, thermowood iroko veya doğal Birmanya ( Burma ) teak kullanmaktadır

Thermowood ahşabın iç ısısının 200°C üzerine çıkarılması yoluyla nem alma ve deforme olma davranışının minimize edilmesi işlemidir. Ahşabın içerisinde yer alan bağıl nemin ayrıştırılması sonucu ürünler mantarlamaya ve buna bağlı çürümeye karşı direnç kazanmış, iklimsel zorlamalara karşı maksimum dayanıklılığa ulaşmış olurlar. Thermowood, hiçbir kimyasalın dahil olmadığı doğal bir süreçtir. Uygulanan üründe toksik bir kalıntı bırakmaz. Thermowood çam doğal yapısı gereği yumuşak ağaç olduğu için yüksek sirkülasyon olan yerlerde tavsiye edilmez. Sirkülasyonu fazla restoran, cafe, avm, havuz kenarı, sosyal alan vb alanlarda sert ağaç tercih edilmesi daha yüksek dayanım için gereklidir. Thermowood dişbudak ve Thermowood iroko yüksek dayanımı ile bu gibi alanlarda en doğru seçim olacaktır. Yüksek dayanımıyla Thermowood işlemine gerek duyulmayan teak ise bütün mekanlara zengin bir görünüm sunacaktır.