Ahşaba hayat veren teknoloji

Firmamızın temel felsefesi, benzersiz stiller ve mimariye sahip projeleri ışık hızında geliştirerek müşterilerimiz için bireysel, estetik açıdan çarpıcı çözümler yaratmaktır. Ne istediğinize dair hazır bir eskiziniz olmasa bile – hayal ettiğiniz sonucu elde etmenize yardımcı olacağız.

DemArt Dizayn adı altında ahşap cephe giydirme, ahşap kaplama ve iroko deck alanında faaliyet göstermek üzere kurulan firma daha sonra DemArt Dizayn adı altında ağırlıklı olarak ahşap, teak ve iroko cephe giydirme alanında faaliyetlerini yoğunlaştırma kararı almıştır.

DemArt Dizayn, malzeme tedariki ve uygulamasıyla birlikte anahtar teslim ahşap, çelik ve giydirme cephe imalatları yapmaktadır. Kendi atölyesinde ahşap ve metal imalatlarını yapan DemArt Dizayn, tamamen müşteri memnuniyetini ön planda tutarak profesyonel hizmet sunmaktadır.

Butik ve proje işlerinde uzman ekibiyle anahtar teslim garantili imalat ve uygulamalarının yanında kendi üretimi olan saksı, köpek kulübesi, masif mobilya, kitaplık, tv sehpaları gibi çok sayıda ürünün imalatını ve satışını da yapmaktadır. Bu ürünlerde kişiye özel imalatlar yapılabilmektedir.