İç mekan dekorasyon çalışmaları ile ilgili birçok modern tasarım çalışmasını web sitemizde inceleyebilirsiniz. Mağaza dekorasyonları ile iş yeri için en yeni dekorasyon fikirlerine ulaşabilir, isterseniz sizin tarzınızı yansıtan orjinal projeler için iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz. Firmamız ev içi tasarım projeleri, iş yeri mağaza için tasarım ve proje uygulamalarını profesyonel ekibiyle gerçekleştirmektedir.

Günümüzde modern ev dekorasyonu örnekleri ile ilgili talepler ziyaretçilerimizden geliyor. Ev ve ofis gibi farklı yaşam alanlarımızın iç mekan dekorasyonları için bizlerde çok sayıda örnek tasarım paylaşımları yapıyoruz. Ofis bölme sistemleri ile alakalı proje örneklerine de yer veriyoruz. Ofis cam bölme ve ofis ara bölme gibi projelerde ilgi çekiyor. Ev dekorasyonu paylaşımlarımız arasında antreler, oturma odaları, giyinme odaları, mutfak ve yatak odası dekorasyon fikrilerini web sitemizde sunuyoruz.

Ahşap Deck

Deck imalatında malzeme seçimi ve uygulama çözümleri son derece önemlidir.

DemArt Dizayn, deck ürünlerinde sorunları minumuma indiren Thermowood çam, thermowood dişbudak, thermowood iroko veya doğal Birmanya ( Burma ) teak kullanmaktadır

Thermowood ahşabın iç ısısının 200°C üzerine çıkarılması yoluyla nem alma ve deforme olma davranışının minimize edilmesi işlemidir. Ahşabın içerisinde yer alan bağıl nemin ayrıştırılması sonucu ürünler mantarlamaya ve buna bağlı çürümeye karşı direnç kazanmış, iklimsel zorlamalara karşı maksimum dayanıklılığa ulaşmış olurlar. Thermowood, hiçbir kimyasalın dahil olmadığı doğal bir süreçtir. Uygulanan üründe toksik bir kalıntı bırakmaz. Thermowood çam doğal yapısı gereği yumuşak ağaç olduğu için yüksek sirkülasyon olan yerlerde tavsiye edilmez. Sirkülasyonu fazla restoran, cafe, avm, havuz kenarı, sosyal alan vb alanlarda sert ağaç tercih edilmesi daha yüksek dayanım için gereklidir. Thermowood dişbudak ve Thermowood iroko yüksek dayanımı ile bu gibi alanlarda en doğru seçim olacaktır. Yüksek dayanımıyla Thermowood işlemine gerek duyulmayan teak ise bütün mekanlara zengin bir görünüm sunacaktır.